Ambasador Polskiej Gospodarki dla i­-systems

ambasadorpolskiejgospodarki

28 września odbył się finał VIII edycji ogólnopolskiego konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki, który organizowany jest przez Business Centre Club. Dla nas to edycja szczególna, ponieważ otrzymaliśmy tytuł w kategorii: Partner Firm Zagranicznych.

Ideą konkursu jest wyróżnienie polskich firm osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych. Ma on również promować wysokie standardy ekonomiczno­-finansowe i dobre praktyki biznesowe w kontaktach zagranicznych.

Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki przyznawany jest w sześciu kategoriach: Eksporter, Firma Globalna, Kreator Rozwiązań XXI Wieku, Partner Firm Zagranicznych, Marka Europejska oraz Najwyższa Jakość. Wyróżnienie, które otrzymała nasza firma, przyznawane jest za promocję polskiej gospodarki przez działalność biznesową podejmowaną wspólnie z firmami zagranicznymi, na terenie naszego kraju lub poza granicami Polski.

W portfolio i­-systems można znaleźć przykłady obu typów współpracy. Do pierwszego z nich należy stworzenie dedykowanych systemów e­-commerce dla zagranicznych marek, w tym współpraca z Fashion House Group i wdrożenie outletowego sklepu internetowego, który skierowany jest do detalicznego klienta rosyjskiego. Drugim typem działań są realizacje sklepów internetowych dla polskich firm prowadzących sprzedaż transgraniczną (m.in. Big Star, R-Gol, Distance, Neness).

nagroda

Otrzymana nagroda jest dla nas ważnym wyróżnieniem, a zarazem mobilizacją by jeszcze prężniej nawiązywać kontakty transgraniczne. Chcemy także udoskonalać nasze rozwiązania e-commerce, by zagraniczni klienci chętnie dokonywali zakupów w polskich sklepach internetowych – ­komentuje Krzysztof Jaciw Wiceprezes Zarządu i Chief Financial Officer w i-systems.

Jury konkursu zwróciło także uwagę na udział i­-systems w zagranicznych targach i konferencjach, otworzenie się firmy na pozakrajowe rynki oraz obecność w prestiżowych rankingach (m.in. 39 miejsce w rankingu Deloitte Technology Fast 50 czy 354 miejsce w rankingu Deloitte Technology Fast 500).

Tagi

sklepy internetowe rozwiązania B2B


Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

Aplikacja mobilna dla branży sportowej
rgol

Aplikacja mobilna dla sklepu internetowego to sposób na budowanie stałej interakcji z klientem. Dzięki niej, marka posiada własne miejsce w...

Ekomersy dla i-systems
banner

Firma i-systems została zwycięzcą konkursu Ekomersy 2017 w kategorii Najlepsza Agencja Wdrożeniowa. Ponadto, marka R-GOL.com, posiadająca system e-commerce oparty na...

System sprzedaży dla branży gastronomicznej
gastropils

O Net.Trading pisaliśmy już na naszym blogu. Przedsiębiorstwo w sierpniu, we współpracy z i-systems, wdrożyło dedykowany sklep internetowy dla klientów...

Zobacz więcej wpisów