Drużyna i-systems

jim_blog

Na początku i-systems tworzyło tylko dwóch pracowników. Dziś firma to zgrany i silny zespół niemal 100 specjalistów z branży e-commerce, którzy do swojej codziennej pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem, dając z siebie to, co najlepsze.

Kluczowym elementem strategii i-systems jest dążenie do ciągłego rozwoju. Wraz z pomyślną realizacją kolejnych systemów e-commerce rośnie kapitał, możliwości inwestycyjne firmy, a przede wszystkim w dynamicznym tempie, poszerza się skład i-systems. Pracownicy firmy tworzą zgraną drużynę, ponieważ ich codzienna praca bazuje na wspólnych zespołowych wartościach, opartych na zaufaniu i skutecznej komunikacji. Tylko taka drużyna może grać dla najlepszych i największych klientów.

Obecnie w firmie zatrudnione są 94 osoby, jednak apetyt na więcej stale rośnie. Jeszcze w tym roku liczba pracowników i-systems przekroczy magiczną liczbę 100. Ciekawe, który z 11 działów firmy zyska setnego pracownika? Może zasilone zostaną szeregi programistów, a może gracz z numerem 100 będzie działał nad usprawnieniem któregoś z procesów wewnętrznych firmy? Niebawem wszystko będzie jasne. W ciągu ostatniego roku do pracy zostało przyjętych 36 nowych osób, które wzmocniły, dotychczasowy zespół pracowników i wniosły do drużyny i-systems kolejne pierwiastki zaangażowania, kreatywności i pasji. Co ciekawe, podczas ostatnich 12 miesięcy  została zatrudniona taka sama liczba kobiet, jak i mężczyzn. W i-systems zaprzeczają w ten sposób utartym stereotypom, że praca w branży IT zdominowana jest przez przedstawicieli męskiego gatunku. Piękniejsza część załogi i-systems stanowi niemal 40%. Taki podział sił sprawia, że w firmie aż huczy od świeżych pomysłów, innowacyjnych rozwiązań i planów na przyszłość.

O wieku mówić się nie powinno, ale warto wspomnieć, że średnia wieku pracowników zatrudnionych w i-systems to 30 lat. Oznacza to, że pracownicy mogą pochwalić się już sporym doświadczeniem i nie brakuje im pozytywnego nastawienia i energii do codziennej pracy. Pracownicy i-systems tworzą dopasowany i zaufany zespół specjalistów, który angażuje się w powierzone zadania, ale także potrafi zarazić dobrą energią podczas pracy. Kolejną ciekawostką jest fakt, że staż pracy najdłużej zatrudnionej osoby w firmie wynosi 94 miesiące, czyli niemal 8 lat. To z kolei oznacza, że pracownicy są przywiązani do marki i-systems.

Przyszłość i-systems to poszukiwanie kolejnych kierunków rozwoju i tworzenie nowych możliwości dedykowanych systemów e-commerce. W dalszym ciągu kontynuowane będą prace nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań technologicznych i adaptacją ich do środowiska pracy i-systems w ramach działań research and development. W firmie wyznaje się zasadę, że jej przyszłość zależy również od ludzi, dlatego też szczególną wagę przywiązuje się do inwestycji w pracowników oraz umożliwienia im ciągłego rozwoju.

Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

Głosowanie w konkursie Ekomersy 2017 już trwa!
banner_ekomersy

Zbliża się finał kolejnej edycji Ekomersów, organizowanych przez Fundację Polak 2.0. Konkurs ma na celu wyłonić firmy, ich produkty oraz...

Bądź gotowy na duże obciążenie w Black Friday – zrób testy wydajnościowe systemu e-commerce
gift-brown-shopping-market

Wyprzedaże sezonowe, Black Friday, a może po prostu zwiększony ruch w sklepie online. W przypadku posiadania zbyt małej ilości zasobów...

Firma z branży HoReCa inwestuje w e-commerce
banerki4

Popyt na dedykowane rozwiązania e-commerce w branży HoReCa stale rośnie. Wraz z dynamicznym rozwojem, kolejna firma z tej branży zdecydowała...

Zobacz więcej wpisów