Run Colors z nowym systemem eCommerce

runcolors

Run Colors, znana firma z branży obuwniczej uruchomiła nowy system eCommerce z i-systems. Efektem tej współpracy jest nowy, responsywny layout, nowoczesna infrastruktura serwerowa oraz integracja z programem ERP.

Sklep Run Colors to firma, którą wyróżnia oryginalne podejście do prowadzenia biznesu. Firma posiada dwa sklepy stacjonarne: na Starym Mieście w Warszawie, oraz w Starym Browarze w Poznaniu. W Run Colors znajdziecie limitowane wydania i starannie wyselekcjonowane buty lifestyle takich marek jak Nike, adidas Originals, Asics, New Balance, czy Puma. Warto zwrócić również uwagę na wyjątkowe, nagradzane w wielu konkursach wnętrza sklepów stacjonarnych Run Colors. Aby wzmonić pozycję lidera na polskim rynku, firma postanowiła nawiązać współpracę z i-systems w celu udoskonalenia sklepu internetowego.

Run Colors

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, nowy sklep Run Colors został stworzony w oparciu o rozwiązanie responsive web design. Dzięki temu, strona sklepu wyświetla się prawidłowo na każdym urządzeniu i tym samym dociera do większej liczby potencjalnych klientów.

Zawsze przywiązywaliśmy duża uwagę do wyglądu naszego sklepu. Nowoczesny design był jednym z podstawowych założeń nowego sklepu Run Colors – mówi Mateusz Pacocha, właściciel Run Colors.

Sprawna obsługa dużej ilości unikalnych użytkowników

W celu obsłużenia dużego i skondensowanego ruchu na stronie sklepu, została przygotowana zoptymalizowana, dedykowana infrastruktura cloud hosting. Posiadanie hostingu w chmurze niesie za sobą konkretne korzyści. Umożliwia dostęp do zgromadzonych danych w każdym miejscu i o każdej porze, pozwala na sprawne rozszerzanie dostępnej infrastruktury, zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych danych i gwarantuje niższe koszty utrzymania (w porównaniu do własnych serwerów). Posiadanie sklepu w chmurze pozwala również na bezproblemowe obsłużenie setek tysięcy odwiedzin miesięcznie oraz na nieograniczony i sprawny rozwój całego systemu.

Inteligentne grupy rabatowe

W trakcie prac nad systemem eCommerce stworzono inteligentne grupy rabatowe, które usprawniają prace związane z generowaniem rabatów w sklepie internetowym. Administrator sklepu ma możlwość tworzenia inteligentnych grup rabatowych produktów o wybranych parametach, np. pod względem kategorii, producenta lub koloru. Do każdej z tych grup może ustalać inną wartość rabatu. Dodatkowo administrator podejmuje decyzje czy kupon ma być liczony na całość koszyka czy tylko na wybrane produkty.

Run Colors

Wielomagazynowość

Sprawną komunikację między magazynami zapewnia specjalny moduł obsługi gospodarki wielomagazynowej. Dzięki niemu istnieje możliwość weryfikacji poszczególnych stanów na zdefiniowanych magazynach oraz ustalenia hierarchii rezerwacji.

Nowy sklep Run Colors można zobaczyć na http://runcolors.pl

Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

Podsumowanie Q3 2017 w i-systems
wolczanka

Lipiec, sierpień, wrzesień już za nami. Przyszedł więc czas na kolejne podsumowanie, tym razem trzeciego kwartału 2017 roku w i-systems....

Lokalne środowisko z użyciem Vagranta
1

W jednym z poprzednich artykułów mój imiennik, czyli Łukasz wspominał jak uprościć sobie pracę z wirtualnymi hostami. Ja zaprezentuję kolejny...

Drużyna i-systems
jim_blog

Na początku i-systems tworzyło tylko dwóch pracowników. Dziś firma to zgrany i silny zespół niemal 100 specjalistów z branży e-commerce, którzy...

Zobacz więcej wpisów