Sklep Monnari w nowej odsłonie

monnari

Wraz ze zmianą kolekcji marka Monnari zaprezentowała nowy design sklepu internetowego.

Monnari jest jedną z najbardziej znanych polskich marek odzieżowych. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W tej chwili sieć Monnari liczy 146 salonów firmowych w całej Polsce. Sklep internetowy Monnari istnieje od ponad pięciu lat. Początkowo funkcjonował na Magento, następnie na PrestaShop. Od ponad dwóch lat działa i rozwija się na oprogramowaniu i-systems.

Wykorzystać potencjał mobile

Prace w nowej wersji sklepu Monnari uwzględniły głównie mobilną stronę sprzedaży. Zaprojektowano nowy layout strony głównej i wszystkich podstron. Wszystkie prace developerskie i wdrożeniowe przeprowadzono według zasady mobile first, tak aby ułatwić klientom docelowym przeglądanie i zakupy na urządzeniach mobilnych.

Sklep Monnari w responsive web design

Nowy lookbook

Nowy sklep marki posiada również odświeżony lookbook. Jest to strona produktowa z wysokiej jakości zdjęciami, ze specjalnej sesji przedstawiającej modelki prezentujące nowe kolekcje. Każdy produkt przedstawiony na zdjęciu kieruje do swojego odpowiednika w sklepie internetowym. Rozwiązanie to może wpłynąć na niejedną decyzję zakupową, a dodatkowo lookbook wygląda przejrzyście na stronie sklepu, tworząc interaktywną galerię produktów. Wśród funkcjonalności rozwiązania można wymienić: możliwość tworzenia kategorii lookbooków, możliwość przypisania wielu lookbooków do jednej kategorii, możliwość dodawania wielu zdjęć do jednego lookbooka, możliwość określenia daty publikacji lookbooka, czy możliwość wpisania danych fotografa do lookbooka.

Z online do offline

Sieć Monnari liczy obecnie 146 salonów firmowych w całej Polsce. Każdy z nich znajduje się w dogodnej i często odwiedzanej lokalizacji. Kupując w sklepie internetowym marki, klienci mają możliwość odbioru zakupów w salonie stacjonarnym. Wybór miejsca odbioru odbywa się podczas procesu składania zamówienia.

Salony stacjonarne Monnari na interaktywnej mapie

Nowy sklep Monnari to także mniej widoczne zmiany dla użytkowników. Podczas prac poprawiono m.in.: sposób wystawiania przedmiotów na serwisach aukcyjnych (opcje automatycznej zmiany ceny), zaktualizowano integrator z programem ERP oraz zoptymalizowano dedykowane serwery w chmurze.

Nowy sklep Monnari można zobaczyć pod adresem: http://emonnari.pl

Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

Podsumowanie Q4 2017 w i-systems
q4

W i-systems dużo energii po świątecznym odpoczynku. Co jednak działo się w firmie w ostatnich trzech miesiącach 2017 roku? Zapraszamy...

Start e-commercowych bolidów już w marcu
ecommerce

Według różnych źródeł, wartość polskiego e-commerce w 2017 roku szacowana była na 36-40 mld złotych. Od kilku lat udział sprzedaży...

System sprzedaży dla Termy Bania dzięki CI gotowy w miesiąc
para+baner

Zlokalizowany w Białce Tatrzańskiej kompleks Terma Bania jest doskonałym miejscem na wypoczynek i spędzenie czasu z rodziną. Firma od niedawna...

Zobacz więcej wpisów