8a.pl wśród najlepszych realizacji m-commerce w Polsce

Zrealizowany przez i-systems sklep internetowy 8a.pl znalazł się w finałowej czwórce konkursu Mobile Trends Awards.

Nagrody Mobile Trends Awards przyznawane są corocznie przez kapitułę konkursową. W jej skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii zaproszeni do współpracy przez organizatorów.

Oprócz 8a.pl do finałowej czwórki zakwalifikowano również Starbucks AmRest Coffee za aplikację Starbucks stworzoną przez 3E Software House, Blix za aplikację Blix, której realizatorem jest Appchance oraz DRPharma za sklep www.siegajpozdrowie.pl zrealizowany przez Ivision.pl.

Sklep 8a.pl został doceniony za wygląd oraz działanie całego systemu sprzedaży na urządzeniach mobilnych. Podczas prac dużą uwagę przywiązano do responsive web design. Oprócz standardowych break-pointów, zastosowano również fluid design, dzięki któremu strona jest jeszcze bardziej elastyczna. Więcej na temat realizacji dla 8a.pl można przeczytać na stronie case study.

W dniach 18 do 29 stycznia 2016 odbędzie się również głosowanie internautów na nominowane projekty we wszystkich kategoriach. Każdy internauta, po zalogowaniu się za pomocą konta Facebook będzie mógł oddać głos na jeden projekt z każdej kategorii. Zachęcamy do głosowania na 8a.pl na stronie organizatora konkursu.

8a_nominacja

Nagrody w konkursie Mobile Trends Awards zostaną wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 18. lutego w Krakowie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

ORI – czy Twój biznes jest gotowy na omnichannel?

Pojęcie omnichannelu znamy już właściwie wszyscy, nie tylko w teorii, ale również w praktyce. Taka synergia wszystkich, wykorzystywanych przez markę...

Efekt ROPO – co może zagwarantować Twojej firmie?

Relacje między marką a klientem zmieniają się bardzo dynamicznie. Współcześnie są one zupełnie inne niż 5, 10, czy 20 lat...

Magia e-commerce, czyli ludzka psychika a wydatki

Żyjemy w czasach, gdzie półki uginają się pod ciężarem wyłożonych na nich towarów, a każdy produkt jest w zasadzie “na...

Zobacz więcej wpisów