Release i-systems – wersja 3.45

Aktualizacja oprogramowania w eCommerce pozwala na stały rozwój systemu i dopasowanie go do realiów rynkowych. Oto najważniejsze zmiany w ostatniej wersji systemu.

Najważniejsze zmiany w aspekcie biznesowym

1. Dodanie dwóch kolejnych pluginów do systemu porównywarek. Aktualnie, poza m.in. integracją dla Ceneo, Nokout i GoogleMerchant wspieramy także Style Fruits oraz Lamoda.

2. Dodanie możliwości konfiguracji powiadamiania klienta o dostępności produktu przez SMS.

3. Usprawnienie modułu SalesManago o możliwość zarządzania tagami.

4. Dodanie nowych opcji masowej edycji produktów. Od teraz możliwe jest masowe:

– dodawanie załącznika,

– dodawanie opisu,

– dodawanie profilu,

– dodawanie zdjęcia.

masowe dodawanie załącznika

5. Dodanie zaawansowanego modułu zestawów. Pozwala on na tworzenie zestawów z dowolnej ilości i konfiguracji wariantów. Klient ma możliwość dobrania do zestawu dowolnego połączenia elementów składających się na zestaw. Istnieje także możliwość nadania rabatu w postaci rabatu procentowego lub kwotowego na cały zestaw. Zestaw może posiadać niezależne zdjęcie.

6. Dodanie integracji z systemem LaModa pozwalająca na prowadzenie sprzedaży osobnym kanałem (http://lamoda.pl). Integracja oparta jest na pliku XML.

7. Dodanie możliwości synchronizacji cen produktów wystawionych na Allegro z cenami w sklepie. Po nadaniu promocji lub zmiany ceny produktu, cena na aukcji może ulec zmianie automatycznie.

8. Dodanie modułu logistycznego minimum. Pozwala on na określenie minimalnej:
– wartości zamówienia,
– wartości pojedynczego elementu zamówienia,
– ilość pojedynczego elementu zamówienia.

9. Rozbudowanie modułu B2B. Moduł ten został wzbogacony o zaawansowany system składania zamówień dla kontrahentów.

10. Dodanie modułu pozwalającego tworzyć etykiety logistyczne w standardzie GS1. Etykieta budowana jest na podstawie konfiguracji firmy i jej placówki oraz danych z produktu (kod GTIN).

Najważniejsze zmiany w aspekcie funkcjonalnym

System eCommerce i-systems jest rozwijany dwukierunkowo: w sferze biznesowej i funkcjonalnej. Ta druga ma za zadanie podnieść jakość oprogramowania i ułatwić pracę zespołowi IT.

1. Zmiany w module RestAPI. Optymalizacja wyszukiwania, rotacja logów, oznaczenie poprawnie zakończonych zadań, dodanie GUI do tworzenia dokumentacji oraz nowych akcji API. Dodanie akcji dla modułu Offer oraz QuantityDiscount.

2. Dodanie obsługi serwera REDIS w celu poprawy wydajności sklepu.

3. Dodanie możliwości renderowania plików PDF z szablonów tpl.

4. Powstał nowy typ pola w DAO.

5. Utworzenie TemplateParser/Pcte. Powstała klasa potrafi skompilowany szablon zwrocic do zmiennej, co pozwala tworzenie plikow PDF z dowolnego szablonu w sklepie.

Więcej o aktualizacji oprogramowania w i-systems można przeczytać pod tym linkiem.

Tagi

oprogramowanie B2B aktualizacje oprogramowania


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

ORI – czy Twój biznes jest gotowy na omnichannel?

Pojęcie omnichannelu znamy już właściwie wszyscy, nie tylko w teorii, ale również w praktyce. Taka synergia wszystkich, wykorzystywanych przez markę...

Efekt ROPO – co może zagwarantować Twojej firmie?

Relacje między marką a klientem zmieniają się bardzo dynamicznie. Współcześnie są one zupełnie inne niż 5, 10, czy 20 lat...

Magia e-commerce, czyli ludzka psychika a wydatki

Żyjemy w czasach, gdzie półki uginają się pod ciężarem wyłożonych na nich towarów, a każdy produkt jest w zasadzie “na...

Zobacz więcej wpisów