Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. oraz i-systems razem w eCommerce

PFP

Jedna z najstarszych marek w Polsce, ćmielowska fabryka porcelany której początki sięgają 1790 roku, uruchomiła nowy sklep internetowy. Za wszystkie prace odpowiada i-systems.

Źródła ćmielowskiej fabryki to rok 1790 roku, kiedy miejscowy garncarz Wojtas założył w Ćmielowie manufakturę produkującą garnki gliniane i fajans. W 1838 roku w fabryce rozpoczęła się produkcja porcelany. W swoim portfolio Polskie Fabryki Porcelany mają trzy marki: elegancki i luksusowy Ćmielów, klasyczną i funkcjonalną Chodzież oraz nowoczesne i odważne Ćmielów Design Studio. Polskie Fabryki Porcelany należą do Grupy Kapitałowej Wistil.

Ćmielów to jedna z 10 najstarszych marek w Polsce. To bardzo znaczące, że takie marki widzą potencjał w eCommerce i chcą go w pełni wykorzystać inwestując w nowe rozwiązania B2B i B2C – twierdzi Marcin Rutkowski, PR & Marketing Manager i-systems.

Podczas procesu powstania nowego sklepu chcieliśmy połączyć naszą bogatą tradycję z najlepszymi rozwiązaniami na rynku IT. Efektem prac jest system, dzięki któremu możemy wykorzystać swoją rozpoznawalność i tym samym docierać do klientów jeszcze efektywniej – twierdzi Sebastian Kozłowski, Dyrektor ds. Produkcyjno – Rozwojowych Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A.

Połączenie tradycji z nowoczesnością

Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. słyną z historycznych kolekcji, które do dziś trafiają na stoły głów państw i monarchów na całym świecie. Ćmielowska porcelana od pokoleń znajduje się m.in.: w Kancelarii Prezydenta RP, Kancelarii Premiera RP, w Watykanie, jest reprezentacyjną zastawą w wielu placówkach dyplomatycznych. Nowy sklep internetowy musiał być zgodny z wartościami marki, a z drugiej strony sprostać wyzwaniom użytkowników mobilnych. Wszystkie prace projektowe i developerskie opierały się na rozwiązaniu responsive web design, które gwarantuje sprawne dopasowanie się treści do każdego urządzenia mobilnego.

Sklep w responsive web design

Rozwiązania wspierające sprzedaż i logistykę

System eCommerce przygotowany dla Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. posiada szereg prosprzedażowych rozwiązań. Wśród nich można wymienić: inteligentne grupy i rozbudowane kupony, możliwość dodawania recenzji, rozbudowane filtry, zaawansowaną historię koszyka, czy dwukierunkową i w pełni automatyczną integrację z Allegro.

Nowy system eCommerce wspiera również markę w logistyce. Posiadając dedykowane moduły magazynowe administratorzy systemu mogą łatwiej zarządzać produktami z różnych magazynów wewnętrznych i zewnętrznych, ustalać ich priorytety oraz systematycznie sprawdzać stany.

Sklep można zobaczyć pod adresem: http://sklep.porcelana.com.pl

Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

Europejska sprzedaż z dedykowanym systemem e-commerce
baner_gastromania

Zarząd firmy Machej Holding współpracuje z i-systems od 2011 roku. Przedsiębiorstwo oferuje urządzenia oraz akcesoria gastronomiczne i cukiernicze najlepszych światowych...

Nowe oblicze multisklepu
baner_tutumi

Firma Podlasiak prowadzi działalność handlową od 25 lat. W swoim portfolio posiada 5 marek oferujących: armaturę łazienkową, wyposażenie wnętrz i...

Firma i-systems w rankingu Inc. 5000 Europe
inc5000

Inc. Magazine, po raz 37 opublikował ranking 5000 najszybciej rozwijających się firm prywatnych w Europie. Średni wskaźnik wzrostu wynosił 254%....

Zobacz więcej wpisów