i-systems członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych

prch

Polska Rada Centrów Handlowych to największa organizacja w Polsce, zrzeszająca ponad 240 firm związanych z branżą centrów oraz ulic handlowych. PRCH jest stowarzyszeniem not-for-profit, działającym od 2003 roku i będącym narodowym partnerem International Council of Shopping Centers (ICSC).

Stowarzyszenie wspiera rozwój firm i profesjonalistów działających na rynku nieruchomości handlowych w Polsce, a także promuje pozytywny wizerunku branży centrów i ulic handlowych. Cele PRCH to m.in.: propagowanie najlepszych praktyk w branży nieruchomości handlowych, znoszenie barier prawnych w rozwoju handlu w Polsce oraz tworzenie szerokiego forum branżowego dla rozwoju kontaktów, badań i wiedzy. Członkami Polskiej Rady Centrów Handlowych są m.in.: zarządcy i właściciele nieruchomości, najemcy, usługodawcy, stowarzyszenia oraz uczelnie.

Stając się członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych mamy wiele nowych możliwości. Przede wszystkim, chcemy pokazać, że da się pogodzić światy online i offline. Chcemy również skupić się na poszerzaniu wiedzy i wymianie doświadczeń. Dostępna dla członków baza wiedzy, szkolenia, meetingi oraz badania będą dla nas na pewno świetnymi narzędziami, żeby spełnić powyższe cele – stwierdza Krzysztof Jaciw, CFO i-systems.

Firma i-systems zdecydowała się nawiązać współpracę z PRCH z kilku powodów. Po pierwsze, członkowie mają okazję do wzajemnej wymiany wiedzy i doświadczeń oraz poszerzania kompetencji z zakresu konkretnych obszarów, będących przedmiotem zainteresowania branży retail. Mogą także dowiedzieć się o najnowszych trendach.

Ponadto, będąc członkiem PRCH, firma bierze czynny udział w znoszeniu barier w handlu online i offline, jako że e-commerce jest kolejnym, naturalnym krokiem w rozwoju sieci handlowych, a nawet całych galerii handlowych. Ta granica zaciera się z coraz większym impetem i można zaobserwować duże zmiany w trendach i wymaganiach klientów. Firmy muszą dostosowywać i ulepszać swoje rozwiązania online i offline, a także pracować nad nowymi, odpowiadającymi tym potrzebom. Udostępniając merytoryczne treści, takie jak: case studies, informacje o nowych rozwiązaniach, czy Wzorowy Sklep, i-systems pokazuje jak skutecznie pozbyć się tych barier oraz jakie są korzyści synergii między kanałami sprzedaży.

Znaczenie handlu w Polsce stale rośnie. Powstaje coraz więcej miejsc pracy, podnoszone są kwalifikacje zatrudnianych osób na każdym etapie powstawania i prowadzenia centrów handlowych. Branża centrów handlowych jest jak Melting Pot firm o skrajnie różnych profilach, a co za tym idzie – osób zatrudnionych na zdywersyfikowanych stanowiskach, dlatego ma ona tak znaczący wpływ na społeczeństwo i gospodarkę.

Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

Europejska sprzedaż z dedykowanym systemem e-commerce
baner_gastromania

Zarząd firmy Machej Holding współpracuje z i-systems od 2011 roku. Przedsiębiorstwo oferuje urządzenia oraz akcesoria gastronomiczne i cukiernicze najlepszych światowych...

Nowe oblicze multisklepu
baner_tutumi

Firma Podlasiak prowadzi działalność handlową od 25 lat. W swoim portfolio posiada 5 marek oferujących: armaturę łazienkową, wyposażenie wnętrz i...

Firma i-systems w rankingu Inc. 5000 Europe
inc5000

Inc. Magazine, po raz 37 opublikował ranking 5000 najszybciej rozwijających się firm prywatnych w Europie. Średni wskaźnik wzrostu wynosił 254%....

Zobacz więcej wpisów