Ambasador Polskiej Gospodarki dla i­-systems

ambasadorpolskiejgospodarki

28 września odbył się finał VIII edycji ogólnopolskiego konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki, który organizowany jest przez Business Centre Club. Dla nas to edycja szczególna, ponieważ otrzymaliśmy tytuł w kategorii: Partner Firm Zagranicznych.

Ideą konkursu jest wyróżnienie polskich firm osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych. Ma on również promować wysokie standardy ekonomiczno­-finansowe i dobre praktyki biznesowe w kontaktach zagranicznych.

Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki przyznawany jest w sześciu kategoriach: Eksporter, Firma Globalna, Kreator Rozwiązań XXI Wieku, Partner Firm Zagranicznych, Marka Europejska oraz Najwyższa Jakość. Wyróżnienie, które otrzymała nasza firma, przyznawane jest za promocję polskiej gospodarki przez działalność biznesową podejmowaną wspólnie z firmami zagranicznymi, na terenie naszego kraju lub poza granicami Polski.

W portfolio i­-systems można znaleźć przykłady obu typów współpracy. Do pierwszego z nich należy stworzenie dedykowanych systemów e­-commerce dla zagranicznych marek, w tym współpraca z Fashion House Group i wdrożenie outletowego sklepu internetowego, który skierowany jest do detalicznego klienta rosyjskiego. Drugim typem działań są realizacje sklepów internetowych dla polskich firm prowadzących sprzedaż transgraniczną (m.in. Big Star, R-Gol, Distance, Neness).

nagroda

Otrzymana nagroda jest dla nas ważnym wyróżnieniem, a zarazem mobilizacją by jeszcze prężniej nawiązywać kontakty transgraniczne. Chcemy także udoskonalać nasze rozwiązania e-commerce, by zagraniczni klienci chętnie dokonywali zakupów w polskich sklepach internetowych – ­komentuje Krzysztof Jaciw Wiceprezes Zarządu i Chief Financial Officer w i-systems.

Jury konkursu zwróciło także uwagę na udział i­-systems w zagranicznych targach i konferencjach, otworzenie się firmy na pozakrajowe rynki oraz obecność w prestiżowych rankingach (m.in. 39 miejsce w rankingu Deloitte Technology Fast 50 czy 354 miejsce w rankingu Deloitte Technology Fast 500).

Tagi

sklepy internetowe rozwiązania B2B


Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

Europejska sprzedaż z dedykowanym systemem e-commerce
baner_gastromania

Zarząd firmy Machej Holding współpracuje z i-systems od 2011 roku. Przedsiębiorstwo oferuje urządzenia oraz akcesoria gastronomiczne i cukiernicze najlepszych światowych...

Nowe oblicze multisklepu
baner_tutumi

Firma Podlasiak prowadzi działalność handlową od 25 lat. W swoim portfolio posiada 5 marek oferujących: armaturę łazienkową, wyposażenie wnętrz i...

Firma i-systems w rankingu Inc. 5000 Europe
inc5000

Inc. Magazine, po raz 37 opublikował ranking 5000 najszybciej rozwijających się firm prywatnych w Europie. Średni wskaźnik wzrostu wynosił 254%....

Zobacz więcej wpisów