Ambasador Polskiej Gospodarki dla i­-systems

28 września odbył się finał VIII edycji ogólnopolskiego konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki, który organizowany jest przez Business Centre Club. Dla nas to edycja szczególna, ponieważ otrzymaliśmy tytuł w kategorii: Partner Firm Zagranicznych.

Ideą konkursu jest wyróżnienie polskich firm osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych. Ma on również promować wysokie standardy ekonomiczno­-finansowe i dobre praktyki biznesowe w kontaktach zagranicznych.

Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki przyznawany jest w sześciu kategoriach: Eksporter, Firma Globalna, Kreator Rozwiązań XXI Wieku, Partner Firm Zagranicznych, Marka Europejska oraz Najwyższa Jakość. Wyróżnienie, które otrzymała nasza firma, przyznawane jest za promocję polskiej gospodarki przez działalność biznesową podejmowaną wspólnie z firmami zagranicznymi, na terenie naszego kraju lub poza granicami Polski.

W portfolio i­-systems można znaleźć przykłady obu typów współpracy. Do pierwszego z nich należy stworzenie dedykowanych systemów e­-commerce dla zagranicznych marek, w tym współpraca z Fashion House Group i wdrożenie outletowego sklepu internetowego, który skierowany jest do detalicznego klienta rosyjskiego. Drugim typem działań są realizacje sklepów internetowych dla polskich firm prowadzących sprzedaż transgraniczną (m.in. Big Star, R-Gol, Distance, Neness).

nagroda

Otrzymana nagroda jest dla nas ważnym wyróżnieniem, a zarazem mobilizacją by jeszcze prężniej nawiązywać kontakty transgraniczne. Chcemy także udoskonalać nasze rozwiązania e-commerce, by zagraniczni klienci chętnie dokonywali zakupów w polskich sklepach internetowych – ­komentuje Krzysztof Jaciw Wiceprezes Zarządu i Chief Financial Officer w i-systems.

Jury konkursu zwróciło także uwagę na udział i­-systems w zagranicznych targach i konferencjach, otworzenie się firmy na pozakrajowe rynki oraz obecność w prestiżowych rankingach (m.in. 39 miejsce w rankingu Deloitte Technology Fast 50 czy 354 miejsce w rankingu Deloitte Technology Fast 500).

Tagi

sklepy internetowe rozwiązania B2B


Dodaj komentarz

Please Login to comment

Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

ORI – czy Twój biznes jest gotowy na omnichannel?

Pojęcie omnichannelu znamy już właściwie wszyscy, nie tylko w teorii, ale również w praktyce. Taka synergia wszystkich, wykorzystywanych przez markę...

Efekt ROPO – co może zagwarantować Twojej firmie?

Relacje między marką a klientem zmieniają się bardzo dynamicznie. Współcześnie są one zupełnie inne niż 5, 10, czy 20 lat...

Magia e-commerce, czyli ludzka psychika a wydatki

Żyjemy w czasach, gdzie półki uginają się pod ciężarem wyłożonych na nich towarów, a każdy produkt jest w zasadzie “na...

Zobacz więcej wpisów