Run Colors z nowym systemem eCommerce

Run Colors, znana firma z branży obuwniczej uruchomiła nowy system eCommerce z i-systems. Efektem tej współpracy jest nowy, responsywny layout, nowoczesna infrastruktura serwerowa oraz integracja z programem ERP.

Sklep Run Colors to firma, którą wyróżnia oryginalne podejście do prowadzenia biznesu. Firma posiada dwa sklepy stacjonarne: na Starym Mieście w Warszawie, oraz w Starym Browarze w Poznaniu. W Run Colors znajdziecie limitowane wydania i starannie wyselekcjonowane buty lifestyle takich marek jak Nike, adidas Originals, Asics, New Balance, czy Puma. Warto zwrócić również uwagę na wyjątkowe, nagradzane w wielu konkursach wnętrza sklepów stacjonarnych Run Colors. Aby wzmonić pozycję lidera na polskim rynku, firma postanowiła nawiązać współpracę z i-systems w celu udoskonalenia sklepu internetowego.

Run Colors

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, nowy sklep Run Colors został stworzony w oparciu o rozwiązanie responsive web design. Dzięki temu, strona sklepu wyświetla się prawidłowo na każdym urządzeniu i tym samym dociera do większej liczby potencjalnych klientów.

Zawsze przywiązywaliśmy duża uwagę do wyglądu naszego sklepu. Nowoczesny design był jednym z podstawowych założeń nowego sklepu Run Colors – mówi Mateusz Pacocha, właściciel Run Colors.

Sprawna obsługa dużej ilości unikalnych użytkowników

W celu obsłużenia dużego i skondensowanego ruchu na stronie sklepu, została przygotowana zoptymalizowana, dedykowana infrastruktura cloud hosting. Posiadanie hostingu w chmurze niesie za sobą konkretne korzyści. Umożliwia dostęp do zgromadzonych danych w każdym miejscu i o każdej porze, pozwala na sprawne rozszerzanie dostępnej infrastruktury, zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych danych i gwarantuje niższe koszty utrzymania (w porównaniu do własnych serwerów). Posiadanie sklepu w chmurze pozwala również na bezproblemowe obsłużenie setek tysięcy odwiedzin miesięcznie oraz na nieograniczony i sprawny rozwój całego systemu.

Inteligentne grupy rabatowe

W trakcie prac nad systemem eCommerce stworzono inteligentne grupy rabatowe, które usprawniają prace związane z generowaniem rabatów w sklepie internetowym. Administrator sklepu ma możlwość tworzenia inteligentnych grup rabatowych produktów o wybranych parametach, np. pod względem kategorii, producenta lub koloru. Do każdej z tych grup może ustalać inną wartość rabatu. Dodatkowo administrator podejmuje decyzje czy kupon ma być liczony na całość koszyka czy tylko na wybrane produkty.

Run Colors

Wielomagazynowość

Sprawną komunikację między magazynami zapewnia specjalny moduł obsługi gospodarki wielomagazynowej. Dzięki niemu istnieje możliwość weryfikacji poszczególnych stanów na zdefiniowanych magazynach oraz ustalenia hierarchii rezerwacji.

Nowy sklep Run Colors można zobaczyć na http://runcolors.pl

Dodaj komentarz

Please Login to comment

Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

ORI – czy Twój biznes jest gotowy na omnichannel?

Pojęcie omnichannelu znamy już właściwie wszyscy, nie tylko w teorii, ale również w praktyce. Taka synergia wszystkich, wykorzystywanych przez markę...

Efekt ROPO – co może zagwarantować Twojej firmie?

Relacje między marką a klientem zmieniają się bardzo dynamicznie. Współcześnie są one zupełnie inne niż 5, 10, czy 20 lat...

Magia e-commerce, czyli ludzka psychika a wydatki

Żyjemy w czasach, gdzie półki uginają się pod ciężarem wyłożonych na nich towarów, a każdy produkt jest w zasadzie “na...

Zobacz więcej wpisów