Run Colors z nowym systemem eCommerce

runcolors

Run Colors, znana firma z branży obuwniczej uruchomiła nowy system eCommerce z i-systems. Efektem tej współpracy jest nowy, responsywny layout, nowoczesna infrastruktura serwerowa oraz integracja z programem ERP.

Sklep Run Colors to firma, którą wyróżnia oryginalne podejście do prowadzenia biznesu. Firma posiada dwa sklepy stacjonarne: na Starym Mieście w Warszawie, oraz w Starym Browarze w Poznaniu. W Run Colors znajdziecie limitowane wydania i starannie wyselekcjonowane buty lifestyle takich marek jak Nike, adidas Originals, Asics, New Balance, czy Puma. Warto zwrócić również uwagę na wyjątkowe, nagradzane w wielu konkursach wnętrza sklepów stacjonarnych Run Colors. Aby wzmonić pozycję lidera na polskim rynku, firma postanowiła nawiązać współpracę z i-systems w celu udoskonalenia sklepu internetowego.

Run Colors

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, nowy sklep Run Colors został stworzony w oparciu o rozwiązanie responsive web design. Dzięki temu, strona sklepu wyświetla się prawidłowo na każdym urządzeniu i tym samym dociera do większej liczby potencjalnych klientów.

Zawsze przywiązywaliśmy duża uwagę do wyglądu naszego sklepu. Nowoczesny design był jednym z podstawowych założeń nowego sklepu Run Colors – mówi Mateusz Pacocha, właściciel Run Colors.

Sprawna obsługa dużej ilości unikalnych użytkowników

W celu obsłużenia dużego i skondensowanego ruchu na stronie sklepu, została przygotowana zoptymalizowana, dedykowana infrastruktura cloud hosting. Posiadanie hostingu w chmurze niesie za sobą konkretne korzyści. Umożliwia dostęp do zgromadzonych danych w każdym miejscu i o każdej porze, pozwala na sprawne rozszerzanie dostępnej infrastruktury, zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych danych i gwarantuje niższe koszty utrzymania (w porównaniu do własnych serwerów). Posiadanie sklepu w chmurze pozwala również na bezproblemowe obsłużenie setek tysięcy odwiedzin miesięcznie oraz na nieograniczony i sprawny rozwój całego systemu.

Inteligentne grupy rabatowe

W trakcie prac nad systemem eCommerce stworzono inteligentne grupy rabatowe, które usprawniają prace związane z generowaniem rabatów w sklepie internetowym. Administrator sklepu ma możlwość tworzenia inteligentnych grup rabatowych produktów o wybranych parametach, np. pod względem kategorii, producenta lub koloru. Do każdej z tych grup może ustalać inną wartość rabatu. Dodatkowo administrator podejmuje decyzje czy kupon ma być liczony na całość koszyka czy tylko na wybrane produkty.

Run Colors

Wielomagazynowość

Sprawną komunikację między magazynami zapewnia specjalny moduł obsługi gospodarki wielomagazynowej. Dzięki niemu istnieje możliwość weryfikacji poszczególnych stanów na zdefiniowanych magazynach oraz ustalenia hierarchii rezerwacji.

Nowy sklep Run Colors można zobaczyć na http://runcolors.pl

Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

Europejska sprzedaż z dedykowanym systemem e-commerce
baner_gastromania

Zarząd firmy Machej Holding współpracuje z i-systems od 2011 roku. Przedsiębiorstwo oferuje urządzenia oraz akcesoria gastronomiczne i cukiernicze najlepszych światowych...

Nowe oblicze multisklepu
baner_tutumi

Firma Podlasiak prowadzi działalność handlową od 25 lat. W swoim portfolio posiada 5 marek oferujących: armaturę łazienkową, wyposażenie wnętrz i...

Firma i-systems w rankingu Inc. 5000 Europe
inc5000

Inc. Magazine, po raz 37 opublikował ranking 5000 najszybciej rozwijających się firm prywatnych w Europie. Średni wskaźnik wzrostu wynosił 254%....

Zobacz więcej wpisów