8a.pl numerem jeden w rankingu sklepów outdoorowych

ranking sklepow outdoor

Portalgorski.pl zorganizował II edycję Rankingu Sklepów Górskich. W badaniu wzięło udział osiem sklepów, prowadzących sprzedaż zarówno online jak i offline.

Celem badania było wyłonienie sklepu outdoorowego, który wyróżnia się na tle innych jakością obsługi, w tym szybką, fachową i adekwatną odpowiedzią na zapytania e-mail, termin realizacji zamówienia oraz system zwrotu towaru, a także dostępnym metodom płatności i przesyłki. Przeanalizowane zostały także platformy sprzedażowe marek pod kątem przejrzystości i intuicyjności wyszukiwania produktów, jak również szczegółowości opisów. Analiza przeprowadzona została przez tzw. “tajemniczego klienta”.

Sklep 8a.pl uzyskał 44 z 45 punktów, plasując się tym samym na pierwszym miejscu w rankingu. Firma została doceniona między innymi za sprawny czas odpowiedzi i kontynuację korespondencji, a także przyjazny ton e-maila i dopasowanie propozycji do zapytania. Marka zaproponowała różne warianty cenowe i satysfakcjonująco przedstawiła ofertę w stosunku do potrzeb klienta.

Bardzo się cieszymy, iż po raz kolejny zostaliśmy najlepiej ocenieni spośród sklepów outdoorowych. Wkładamy bardzo dużo wysiłku w obsługę zamówień oraz jakość kontaktu z klientem. Tym bardziej, docenienie pracy całego zespołu 8a.pl jest bardzo miłe i mobilizuje do dalszego udoskonalania procesów – mówi Piotr Czmoch, Właściciel 8a.pl.


Firma wyróżniła się również bezzwłoczną realizacją zamówienia, dostępnością wielu metod płatności i przesyłki. Jeśli chodzi o zwroty towaru, 8a.pl uzyskało punkty za szybki zwrot pieniędzy, łącznie z kosztami przesyłki zwrotnej.

Sklep online 8a.pl został również najwyżej oceniony ze wszystkich pozostałych, stając się tym samym faworytem rankingu.

Strona jest przejrzysta i estetyczna, menu bardzo intuicyjne, dobrze zbudowane, czytelne. Wyszukiwarka produktów jest wygodna, a sensownie zaprojektowane filtry pozwalają na ustawianie różnych parametrów w celu zawężenia wyszukiwania. Szczegółowe opisy opatrzone są wieloma zdjęciami i to bez wątpienia ogromna zaleta sklepu 8a.pl – komentuje redakcja Portalgorski.pl.

8a.pl to gliwicka firma, specjalizująca się w sprzedaży profesjonalnego sprzętu i odzieży do wspinaczki, górskich wędrówek oraz szeroko pojętego outdooru. Firma prowadzi sprzedaż zarówno offline, jak i online. Firma istnieje od 2001 roku. Posiada sklep stacjonarny, zlokalizowany w Gliwicach. W 2004 roku natomiast, powstała pierwsza wersja sklepu internetowego. Od 2015 roku firma działa na systemie sprzedaży online, opartym na dedykowanym oprogramowaniu i-systems. Idąc za nowymi trendami, sklep internetowy rozwija się od tego czasu o coraz to nowsze rozwiązania.Zobacz Case Study 8a.pl Przejdź do sklepu 8a.pl

Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

Spółka i-systems inwestuje w technologię blockchain
gamerhash

Milion złotych zainwestowała spółka i-systems w aplikację GamerHash. To niezwykle prosta w użytkowaniu aplikacja pozwalająca zamieniać niewykorzystywaną moc obliczeniową komputerów...

Jak Polacy kupują w sieci?
blik+globus

Każdego roku w czerwcu, wszyscy zainteresowani sprzedażą w sieci oczekują nowego raportu “E-commerce w Polsce”, który publikowany jest przez międzynarodową...

Podsumowanie Q2 2018 w i-systems
clutch2018

Nadchodzące wakacje wcale nie oznaczają wolnych obrotów w e-commerce. Wręcz przeciwnie - to najlepszy czas na przygotowanie i wdrożenie nowych...

Zobacz więcej wpisów