Aplikacja mobilna R-GOL.com z nominacją w Mobile Trends Awards

Mobile_Trends_Awards

Stworzona przez i-systems dedykowana aplikacja mobilna R-GOL.com znalazła się wśród nominowanych do konkursu Mobile Trends Awards w kategorii “m-commerce”. Tym samym figuruje wśród najlepszych realizacji mobilnych w Polsce w 2017 roku.

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane co roku firmom, które z sukcesem posługują się technologiami mobilnymi. Po raz siódmy konkurować będą ze sobą marki z różnych branż, oceniane przez Kapitułę Konkursową za perfekcję, innowacyjność oraz dostosowanie do potrzeb użytkowników.

Firma R-GOL.com została doceniona za aplikację mobilną dla sklepu online, która skutecznie realizuje strategię omnichannel. Wyróżniono także możliwości nowoczesnego środowiska sprzedaży, takie jak: integracja z systemem e-commerce marki, zastosowanie tych samych filtrów co w sklepie online, możliwość tworzenia spersonalizowanych push notyfikacji, funkcja skanera kodów kreskowych produktów i sprawdzenia dostępności produktu w jednym z 4 sklepów stacjonarnych R-GOL.com. Więcej na temat możliwości aplikacji mobilnej, zrealizowanej przez i-systems dla największego sklepu piłkarskiego w Polsce, można przeczytać na naszym blogu.

Głosowanie internautów

W dniach 24 stycznia do 2 lutego 2018 odbędzie się głosowanie internautów na nominowane projekty we wszystkich kategoriach. Na stronie https://2018.mobiletrends.pl/gala i zalogowaniu się za pomocą konta Facebook, każdy internauta będzie mógł oddać jeden głos na jeden projekt z każdej kategorii.

Statuetki Mobile Trends Awards zostaną przyznane podczas uroczystej gali w drugim dniu Mobile Trends Conference 2018. Jest to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego spotkają się eksperci i praktycy technologii mobilnych, aby wymienić się doświadczeniami oraz poznać nadchodzące trendy.

Głosuj na aplikację mobilną R-GOL.com

Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

Dobre praktyki przy przy projektowaniu UI oraz UX cz. 2 – Koszyk
baner3

Tydzień temu prezentowaliśmy dobre praktyki przy projektowaniu UI oraz UX w odniesieniu do karty produktu sklepu online. Dziś zapraszamy do...

Dobre praktyki przy przy projektowaniu UI oraz UX cz. 1 – Karta produktu
Banner-1

Fakt, że klienci preferują szybkie, wygodne i intuicyjne zakupy nie jest żadnym odkryciem. Jednak pomimo tej wiedzy, trzeba mieć świadomość,...

Fabrykacen.pl pionierem nowych funkcjonalności allegro
baner_fabrykacen

Fabrykacen.pl jest marką oferującą obuwie oraz akcesoria sportowe i streetwear znanych marek. W listopadzie, tuż przed Black Friday, uruchomiony został...

Zobacz więcej wpisów