Głosowanie w konkursie Ekomersy 2017 już trwa!

Zbliża się finał kolejnej edycji Ekomersów, organizowanych przez Fundację Polak 2.0. Konkurs ma na celu wyłonić firmy, ich produkty oraz usługi, które na co dzień przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku e-commerce.

Firmy mogą zgłaszać swoją kandydaturę w trzech kategoriach – dla dostawców produktów oraz usług, którzy sprzedają online, dla agencji, a także w dla sklepów internetowych. Po weryfikacji zgłoszeń, rozpoczęło się głosowanie internautów, które potrwa do 22 listopada.

Każda osoba, posiadająca konto na portalu Facebook, może oddać maksymalnie 5 głosów, po jednym na każde zgłoszenie. 60% najwyżej ocenionych zgłoszeń z każdej kategorii kwalifikuje się do głosowania finałowego. Następnie, tuż przed Galą Finałową odbywa się głosowanie Jurorów, mające na celu wyłonienie zwycięzców.

Konkurs zakończony jest uroczystą Galą Ekomersów, która odbędzie się 29 listopada. Nagroda wręczana jest trzem firmom, bądź osobom z danej kategorii, które otrzymały największą liczbę głosów.

Wśród uczestników konkursu znalazły się również dwie firmy, które we współpracy z i-systems, stworzyły swoje systemy sprzedażowe i obecnie kontynuują ich rozwój.

Fashion House Group

Fashion House Online to pierwsza w regionie CEE platforma e-commerce, zbudowana na potrzeby centrum handlowego offline. Dedykowane oprogramowanie uwzględnia przyjętą specyfikę sprzedaży w modelu flash sales, łączącą marketplace z centrum handlowym i jego najemcami. Dzięki temu zapewniona jest pełna obsługa procesu sprzedaży, między innymi w sferach przyjmowania zamówień, obsługi klientów czy zarządzania logistyką.
Głosuj na Fashion House Group

R-GOL.com

Firma R-GOL.com wyróżnia się pełnym dostosowaniem do sprzedaży wielokanałowej. Model omnichannel wspierany jest przez wiele rozwiązań, które wpływają na pozytywne doświadczenia klientów. Jednym z nich jest możliwość osobistego odbioru zakupionych towarów w jednym ze sklepów stacjonarnych, wraz z funkcją „sprawdź dostępność w sklepie”. Kolejną ważną rzeczą jest ujednolicenie cen w sklepie internetowym i stacjonarnym oraz możliwość wykorzystania kodów rabatowych w obu kanałach sprzedaży. Ciekawym rozwiązaniem jest również umieszczenie w sklepie stacjonarnym w Warszawie specjalnych półek, wyposażonych w narzędzie pozwalające na uzyskanie informacji o produkcie, który jest na nich wyeksponowany.
Głosuj na R-GOL.com

i-systems

W kategorii Najlepsza Agencja Wdrożeniowa, wystartowała również firma i-systems, wraz z projektem stworzenia trzech platform sprzedażowych dla Grupy Vistula S.A. Wdrożenie tak dużego projektu zajęło naszemu zespołowi tylko trzy miesiące, które poprzedziła analiza biznesowa procesów firmy, trwająca miesiąc. Projektem zajmowały się specjalnie powołane mikrozespoły, nadzorowane przez dwóch project managerów. Wielkość mikrozespołów dostosowana została do zmieniającego się zapotrzebowania na każdym etapie prac. W efekcie, stworzone zostały trzy nowoczesne sklepy online dla marek Vistula, Wólczanka oraz W.KRUK. Zostały one zintegrowane z oprogramowaniem klasy ERP oraz systemami operatorów logistycznych. Wdrożone zostały także rozwiązania takie jak: usługa click and collect, możliwość sprawdzenia w sklepie online dostępności asortymentowej stacjonarnych sklepów sprzedaży czy wspólna polityka rabatowa. Po uruchomieniu systemów, podpisane zostały umowy na dalszy rozwój rozwiązań e-commerce.
Głosuj na i-systems

Dodaj komentarz

Please Login to comment

Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

ORI – czy Twój biznes jest gotowy na omnichannel?

Pojęcie omnichannelu znamy już właściwie wszyscy, nie tylko w teorii, ale również w praktyce. Taka synergia wszystkich, wykorzystywanych przez markę...

Efekt ROPO – co może zagwarantować Twojej firmie?

Relacje między marką a klientem zmieniają się bardzo dynamicznie. Współcześnie są one zupełnie inne niż 5, 10, czy 20 lat...

Magia e-commerce, czyli ludzka psychika a wydatki

Żyjemy w czasach, gdzie półki uginają się pod ciężarem wyłożonych na nich towarów, a każdy produkt jest w zasadzie “na...

Zobacz więcej wpisów