Higma Service buduje komunikację marketingową

higma

Od 1998 roku firma prężnie działa w branży utrzymania czystości. Funkcjonuje głównie na rynku B2B, a jej klientami są: instytucje publiczne, przemysł mechaniczny i spożywczy, branża medyczna, szkolnictwo, administracja, sektor gastronomiczny i hotelarski (HoReCa), oraz firmy prywatne.

Higma Service jest dystrybutorem takich marek jak Tork, Diversey, Taski, Vermop, 3M, czy Stoko. Swoim klientom oferuje między innymi dobór i optymalizację technologii mycia i dezynfekcji, obsługę w zakresie doboru i dostaw środków higieny, oraz wynajem maszyn sprzątających. Posiadają również sklep B2C.

Firma buduje również swoje działania marketingowe. W tym roku firma została sponsorem 47. Rajdu Festiwalowego, którego głównym organizatorem jest Automobilklub Opolski, a sponsorem strategicznym PKN Orlen.

higma2

Rajd odbył się w dniach 4-5 czerwca w Opolu i okolicach, wystartowała w nim rekordowa liczba 130 samochodów, czyli 260 zawodników. To właśnie dlatego mówią, że “Ten rajd do innych był niepodobny”.

2a – Nasza strategia marketingowa jest oparta na promocji firmy, jako rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego. Staramy się promować firmę i markę jaką jesteśmy. Promujemy także nasze miasto, jako miejsce przyjazne dla każdego: zapraszamy naszych klientów do odwiedzin Opola, zapraszamy do odwiedzin w naszej firmie. Podczas różnych wydarzeń i eventów staramy się pokazać marki z naszej oferty. Nasze działania zostały docenione przez wiele nagród i organizacji. Promocja poprzez udział m.in. w wydarzeniach sportowych zwiększa naszą rozpoznawalność oraz kojarzenie firmy z branżą, w której działamy – mówi Paweł Jaeschke, Dział Marketingu Higma Service Sp. z o.o.

Rajd Festiwalowy odbywa się od 1970 roku. W przeszłości był klasyfikacją Mistrzostw Polski. Jego uczestnikami byli tacy kierowcy jak Marian Bublewicz, Krzysztof Hołowczyc, Tomasz Kuchar czy Marek Gieruszczak.

Firma Higma Service została także niedawno wyróżniona diamentem miesięcznika Forbes, za wyniki w latach 2012-2014. Ranking prezentuje najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa, które potrafią wykorzystywać swoje szanse i pokonywać trudności. Higma Service zajęła 19. miejsce w regionie opolskim, plasując się na 415 w zestawieniu ogólnym. Nie jest to jedyna nagroda przyznana firmie, z początkiem tego roku otrzymała również drugą już z rzędu nagrodę Gazeli Biznesu dla najbardziej dynamicznych firm w Polsce.

Tagi

sprzedaż B2B


Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

Podsumowanie Q4 2017 w i-systems
q4

W i-systems dużo energii po świątecznym odpoczynku. Co jednak działo się w firmie w ostatnich trzech miesiącach 2017 roku? Zapraszamy...

Start e-commercowych bolidów już w marcu
ecommerce

Według różnych źródeł, wartość polskiego e-commerce w 2017 roku szacowana była na 36-40 mld złotych. Od kilku lat udział sprzedaży...

System sprzedaży dla Termy Bania dzięki CI gotowy w miesiąc
para+baner

Zlokalizowany w Białce Tatrzańskiej kompleks Terma Bania jest doskonałym miejscem na wypoczynek i spędzenie czasu z rodziną. Firma od niedawna...

Zobacz więcej wpisów