Oprogramowanie i-systems nagrodzone przez Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny i BCC

10 czerwca 2015 w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie odbyła się uroczysta gala XXVI Edycji Medalu Europejskiego.

Pośród laureatów znalazła się nasza firma, która otrzymała medal za autorskie oprogramowanie e-commerce. Medal Europejski jest niekomercyjną, ogólnopolską inicjatywą Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego oraz Business Centre Club. Celem nagrody jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz przybliżenie idei UE środowisku przedsiębiorców. Medalem wyróżniane są produkty, które spełniają standardy europejskie. Medal Europejski przyznawany jest już od 15 lat, a wśród nagrodzonych nim firm są zarówno najwięksi polscy producenci, banki, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, liderzy branży budowlanej, firmy informatyczne i telekomunikacyjne, jak również mniejsze przedsiębiorstwa, znane na lokalnym rynku, uczelnie wyższe, a także media.

Firma i-systems została nagrodzona za autorskie oprogramowanie e-commerce. Aby otrzymać to wyróżnienie, musieliśmy spełnić szereg kryteriów takich, jak: odpowiednia licencja, spełnianie wymaganych prawem norm czy posiadanie nagród i certyfikatów. Komisja Weryfikacyjna Medalu Europejskiego oceniła również i-systems pod kątem wykorzystywania możliwości, jakie daje członkostwo Polski w UE oraz wykorzystania szkoleń, konsultacji i seminariów na temat gospodarki europejskiej.

Na zdj. od lewej: Krzysztof Jaciw, Marek Goliszewski (Prezes BCC), Paweł Jaczewski.

Na zdj. od lewej: Krzysztof Jaciw, Marek Goliszewski (Prezes BCC), Paweł Jaczewski.

W imieniu firmy nagrodę odebrali Paweł Jaczewski – Chief Technology Officer oraz Krzysztof Jaciw – Chief Financial Officer.

Bardzo nas cieszy nagroda ponieważ pokazuje, że obrana przez nas droga jest słuszna. Wspieramy rynek e-commerce nie tylko przez nasz produkt, ale również edukację rynku – powiedział po gali dyrektor finansowy i-systems Krzysztof Jaciw.

W trakcie gali przyznano również wyróżnienia honorowe oraz nagrodę Ostrych Piór – nagrody Business Centre Club dla dziennikarzy, którzy w swojej pracy zawodowej propagują zasady przedsiębiorczości, wspierają idee wolnego rynku i społeczeństwa obywatelskiego.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

Kolejna marka VRG uruchamia rozwiązanie e-commerce od i-systems

Nowa marka pojawiła się w portfolio giełdowej grupy: PICKY PICA, bo o niej mowa, stawiając pierwsze kroki w e-commerce, zdecydowała...

Konteksty i ich wpływ na rozwój oprogramowania

W branży IT niezmiernie ważnym obszarem jest development. Angielskie słowo “develop”, w dosłownym tłumaczeniu oznacza rozwijać i to właśnie ten...

7 trafnych decyzji, czyli sukces w omnichannel

Omnichannel, to niejako dalszy krok w rozwoju firmy. To naturalna transformacja koncepcji multichannel, idea gwarantująca spójność doświadczeń we wszystkich kanałach,...

Zobacz więcej wpisów