System sprzedaży dla Termy Bania dzięki CI gotowy w miesiąc

para+baner

Zlokalizowany w Białce Tatrzańskiej kompleks Terma Bania jest doskonałym miejscem na wypoczynek i spędzenie czasu z rodziną. Firma od niedawna umożliwia swoim klientom zakupienie biletów online, poprzez system sprzedaży, który stworzony został przy współpracy z i-systems.

Połączenie sprzedaży B2C i B2B

Terma Bania składa się z wewnętrznych i zewnętrznych basenów napełnionych wodą termalną, wachlarzu urządzeń do masażu wodnego oraz strefy saun i strefy zabawy. Dzięki nowoczesnemu systemowi sprzedaży online, kompleks odpowiada na oczekiwania klientów względem komfortowego dokonywania zakupów. Użytkownikami rozwiązania nie są jednak wyłącznie odbiorcy indywidualni. Terma Bania współpracuje bowiem z szeregiem pensjonatów, hoteli i domów wypoczynkowych, którzy swoim klientom proponują promocyjne bilety do białczańskiej termy.

System sprzedaży posiada obszar dedykowany partnerom biznesowym. Po zalogowaniu i otrzymaniu statusu partnera, kontrahent widzi ciekawe oferty rabatowe i promocyjne. System  sprzedaży na dwa sposoby zabezpiecza widoczność biletów przeznaczonych dla partnerów. Po pierwsze, z poziomu panelu administracyjnego w prosty sposób można oznaczyć, które grupy klientów powinny zostać wykluczone z możliwości kupienia konkretnego biletu. Po drugie, status klienta (partner lub indywidualny) warunkuje widoczność danej kategorii biletów.

Dla klientów biznesowych interesującą formą finalizacji jest często płatność odroczona. System sprzedaży Terma Bania domyślnie umożliwia płatność elektroniczną poprzez Dotpay, jednak partner może poprosić o fakturę zbiorczą. Nie opłaca każdorazowo zakupu, a raz w miesiącu otrzymuje fakturę, zawierającą wszystkie dokonane w tym okresie zamówienia.

Różne rodzaje biletów

Klienci mogą zakupić trzy rodzaje biletów takie jak: wejściówki, czyli standardowe bilety posiadające określony dzień realizacji, vouchery ważne przez konkretny czas np. trzy miesiące od daty zakupu oraz eventowe, oznaczające możliwość wejścia na konkretne wydarzenie. Tego typem biletu może być sylwestrowa karta wstępu do strefy saun. Na wszystkich zakupionych biletach znajdują się kody QR, które przy bramkach uprawniających do wejścia, skanowane są również z wykorzystaniem rozwiązania stworzonego przez i-systems. Jeśli skasowany bilet będzie już wcześniej zrealizowany lub będzie uprawniał do wejścia w innym terminie – system sprzedaży natychmiast pokaże stosowną informację.

Ceny uzależnione od terminu

W systemie sprzedaży Terma Bania, zakupienie biletu, klient rozpoczyna od wybrania daty. To ona warunkuje koszt wejściówki. Administrator ma pełną kontrolę nad cenami oferowanych usług. Może ustawić cenę na konkretny dzień lub – wykorzystując rozwiązanie kalendarza – na dany czas. W prosty sposób może zatem wyznaczyć cennik na czas ferii, czy świąt.

data+dla+bani

System biletowy dla Termy Bania

Wybrane dane z wdrożenia

Na uwagę zasługuje czas wdrożenia, ponieważ system powstał w zaledwie miesiąc. Na szybki czas realizacji wpływ miały: przyjęta metodyka prac oraz świadomość kontrahenta. System tworzony był w CI. Ciągła Integracja to proces, który polega na częstym scalaniu prac zespołu programistycznego, poprzez włączanie ich do głównego repozytorium. To także wiele testów automatycznych, uruchamianych przez system każdorazowo po wprowadzeniu zmiany. Dla firmy wdrażającej system sprzedaży, Ciągła Integracja (Continuous Integration) oznacza nie tylko szybszy Time to Market, ale przede wszystkim dostęp do zawsze aktualnej wersji systemu.

Ponadto, analiza biznesowa pokazująca najważniejsze procesy i rozwiązania je realizujące, została silnie osadzona w metodyce agile. Przeprowadzona była bowiem w sposób kroczący. Oznacza to, że tworzona została równolegle z trwającymi pracami deweloperskimi. Dzięki temu, analityk nie przeprowadzał badania wyłącznie na podstawie własnych spostrzeżeń. Wynik jego obserwacji, był efektem współpracy z klientem, programistami, grafikami oraz specjalistami od UX.

Dopasowane do sprzedaży indywidualnej i biznesowej rozwiązanie dla Termy Bania pozwala klientom sprawnie dokonać zakupu różnego rodzaju biletów. Stworzony przy współpracy z i-systems, system sprzedaży dostępny jest pod adresem: https://bilety.termabania.pl

Poznaj możliwości procesu Continuous Integration

Zobacz również artykuły o podobnej tematyce

Podsumowanie Q3 2018 w i-systems
banner

Przedostatni kwartał w i-systems stał pod znakiem nowej organizacji pracy zespołów, które przekształciły się w konteksty. Wpłynęło to, w sposób...

B2E, czyli skuteczne wsparcie organizacji pracy
B2E banner

Jak sprawić, by organizacja efektywnie funkcjonowała na współczesnym rynku? Każdy kto prowadzi firmę wie, że kwestia ta potrafi spędzać sen...

Aplikacja mobilna brakującym ogniwem omnichannel?
aplikacja mobilna

W 2018 r. strategia omnichannel wydaje się standardem. Wszystkie liczące się marki posiadające sieć sklepów stacjonarnych połączyły w większym lub...

Zobacz więcej wpisów